O společnosti Mobilier Design

S výrobou prvních sedacích souprav jsme začali v roce 1991 v Piešťanech. Dlouholeté výrobní zkušenosti nám umožňují specializovat se na zakázkovou výrobu a výrobu atypů. Dokážeme realizovat i náročné návrhy architektů a designérů pro hotely, restaurace, kanceláře a různé veřejné prostory, ale i bytové a domovní interiéry.

Vyrábíme a prodáváme moderní čalouněný nábytek. V našem sortimentu naleznete pohodlné kožené nebo látkové sedací soupravy (klasické sedačky, rohové a rozkládací sedací soupravy), pohovky, sedačky na spaní, křesla, židle, taburetky, postele, čalouněné lavice a sedací boxy. Sedací nábytek z naší produkce je elegantní, funkční a kvalitní.

V podniku se kromě kladení důrazu na kvalitu provedené práce a použité technologie, zaměřujeme i na originalitu a design našich výrobků. Proto v našem pracovním týmu mají zastoupení kvalitní řemeslníci, truhláři, čalouníci, technici. Výsledkem této spolupráce jsou výrobky prodávané na evropském trhu.

Výhodou obchodní spolupráce s námi je kompletní servis a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Cílem naší práce i do budoucna je výroba kvalitních sedaček, křesel a solitérů, které přispějí k vytvoření originálních interiérů ke spokojenosti jejich uživatelů.

Kontaktujte nás