O společnosti Mobilier Design

S výrobou prvních sedacích souprav jsme začali v roce 1991 v Piešťanech. Dlouholeté výrobní zkušenosti nám umožňují specializovat se na zakázkovou výrobu a výrobu atypů. Dokážeme realizovat i náročné návrhy architektů a designérů pro hotely, restaurace, kanceláře a různé veřejné prostory, ale i bytové a domovní interiéry.

Vyrábíme a prodáváme moderní čalouněný nábytek. V našem sortimentu naleznete pohodlné kožené nebo látkové sedací soupravy (klasické sedačky, rohové a rozkládací sedací soupravy), pohovky, sedačky na spaní, křesla, židle, taburetky, postele, čalouněné lavice a sedací boxy. Sedací nábytek z naší produkce je elegantní, funkční a kvalitní.

V podniku se kromě kladení důrazu na kvalitu provedené práce a použité technologie, zaměřujeme i na originalitu a design našich výrobků. Proto v našem pracovním týmu mají zastoupení kvalitní řemeslníci, truhláři, čalouníci, technici. Výsledkem této spolupráce jsou výrobky prodávané na evropském trhu.

Výhodou obchodní spolupráce s námi je kompletní servis a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Cílem naší práce i do budoucna je výroba kvalitních sedaček, křesel a solitérů, které přispějí k vytvoření originálních interiérů ke spokojenosti jejich uživatelů.

Kontaktujte nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení